نتیجه‌ای یافت نشد.

آقای جهانگیری به این سوالات جواب دهید

شناسه خبر: 165833 سرویس: توسعه ، سیاست ، اقتصادی ، گوناگون سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷, ۳۹ : ۱۵ : ۰۰
آقای جهانگیری به این سوالات جواب دهید
اينكه بيش از بيست ميليارد دلار ارز ٤٢٠٠ توماني را سال گذشته به افرادي داديد و آنها يا جنس وارد نكردند يا اينكه اجناس را با ارز آزاد به مردم فروختند مشكل مديريتي است يا سياسي ؟
۵۵آنلاین :

آقاي اسحق جهانگيري معاون اول رئيس جمهور فرموده اند كه : مشكل دولت مديريتي نيست و سياسي است و دولت هم تنهاست . 

چند سوال مطرح مي شود كه خيلي خوب است جواب دهند 

اينكه بيش از بيست ميليارد دلار ارز ٤٢٠٠ توماني را سال گذشته به افرادي داديد و آنها يا جنس وارد نكردند يا اينكه اجناس را با ارز آزاد به مردم فروختند مشكل مديريتي است يا سياسي ؟ 

اينكه هر روز هزار ميليارد تومان پول بدون پشتوانه كه در ازاي آن ارزش افزوده اي ايجاد نشده است چاپ مي كنيد و تورم هر روز بيشتر مي شود و ارزش پول ملي كاهش پيدا ميكند مشكل مديريتي است يا سياسي ؟ 

اينكه هزاران اصولگرا  و اصلاح طلب  و فرصت طلب با چرخش قهرمانانه اعتدالي شدند و در حال مديريت بر شركت هاي پرسود هستند احساس تنهايي به شما داده ؟ 

اينكه هزاران مدير شركت هاي شستا ، صندوق هاي بازنشستگي كشوري ، صندوق بازنشستگي نفت ، ايدرو ، ايميدرو ، معدني ، نفتي  و .... با سو استفاده از افزايش قيمت ارز در حال  مدیریت هستند و دولت شما آنها را منصوب كرده احساس تنهايي  شما را از بين نبرده است ؟

 

 

سید محمد زهیر غرضی 

مدیرمسئول 55 آنلاین 


منبع : 55 آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
ما ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ۱۵:۵۹
بله بایدجواب بدی تا جونت دربیاد.
6 8 پاسخ دادن به این نظر

دیدگاه 55

بیشتر

اعتبار «تکرار» کننده و نمک‌دان شکسته

مردی که پست مشاوره و حضور در قوه مجریه را به واسطه « تکرار می‌کنم» دارد از « تکرار» گلایه دارد. گویا جناب آشنا فراموش کرده‌اند که اعتبار ریخته، خرج خود همین آقایان شد. حضراتی که امروز نظاره گر مشکلات هستند و کاری از دستشان بر نمی‌آید، در حالی که در ایام انتخابات قول داده بودند با کلیدشان قفل‌ها را باز کنند.

دیپلماسی به سبک بابانوئل

روانشناسان معتقدند که هدیه می‌تواند گویای خیلی چیز‌ها درباره اهداکننده و دریافت کننده هدیه باشد. می‌گویند، هدیه بازتاب دهنده دنیای درون اهدا کننده است؛ حال باید دید در دنیای دیپلماسی این سبک هدیه دادن چه تعبیری را به همراه دارد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر