آغاز صدور رواديد اينترنتي جمهوري آذربايجان براي اتباع ايراني

شناسه خبر: 93951 ۰۶ تير ۱۳۹۶ - ۰۳:۲۶
آغاز صدور رواديد اينترنتي جمهوري آذربايجان براي اتباع ايراني
روادیدی که از طریق این سامانه صادر می شود حداکثر 30 روزه است و متقاضیان درخواست روادید بیش از 30 روز باید به نمایندگی های سیاسی کنسولی جمهوری آذربایجان در محل اقامت خود مراجعه کنند
۵۵آنلاین :

 اتباع ایران می توانند از این پس در 7 روز هفته بدون مراجعه به نمایندگی های سیاسی کنسولی جمهوری آذربایجان در محل اقامت خود با مراجعه به سامانه «آسان ویزا »در مدت سه دقیقه فرم الکترونیک مربوطه را تکمیل و سه روز بعد نسبت به اخذ روادید خود اقدام کنند. 

▪️ متقاضیان اخذ روادید الکترونیک باید با ورود به سامانه (3*3*3) از طریق آدرس اینترنتی (evisa.gov.az) به صورت آنلاین درخواست روادید خود را ثبت کنند.

▪️ این سامانه پس از سه روز کاری مجوز لازم را صادر و مراتب را از طریق آدرس ایمیل به اطلاع متقاضی می رساند و او می تواند پس از چاپ و همراه داشتن مجوز روادید خود به جمهوری آذربایجان سفر کند. 

▪️ روادیدی که از طریق این سامانه صادر می شود حداکثر 30 روزه است و متقاضیان درخواست روادید بیش از 30 روز باید به نمایندگی های سیاسی کنسولی جمهوری آذربایجان در محل اقامت خود مراجعه کنند

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نقش هنر مذاکره در پیشرفت کسب و کار

هدف از مذاکره، رسیدن به یک توافق نهایی است که دو طرف را به نقطه‌ی رضایتمندی برساند. مذاکرات قوی می‌توانند اهرمی عالی برای پیشرفت کسب‌وکار باشند.

آلودگى ها ما را محاصره كرده اند

خیلی از ما سعی می‌کنیم تا شب‌ها در آپارتمان، راه‌پله، حیاط، کوچه و حتی خیابان صدای کمتری تولید کنیم تا مزاحم خواب و استراحت شهروندان نشویم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو : کره شمالی 67 امین سال جنگ بین دو کره را جشن گرفت !

جنگ کره ای، همچنین به عنوان "جنگ فراموش شده" در ایالات متحده آمریکا نامگذاری شده است، به مدت سه سال (1953-1950) ادامه یافت. در طول جنگ، شبه جزیره کره به شمال و جنوب تقسیم شد. بیش از یک میلیون نفر در هر دو طرف جان خود را از دست دادند.

ویدیو : بیش از 150 کشته در انفجار خودروی حامل سوخت در پاکستان

انفجار تانکر نفت در منطقه «بهاولپور » پاکستان منجر به کشته شدن 150 نفر و زخمی شدن بیش از ۱۰۰ تن دیگر شد.گفته می شود که پس از واژگونی این تانکر مردم محلی برای جمع کردن نفت در محل حادثه حاضر شدند که به دلیل نامشخصی انفجار صورت گرفت.

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان