آسوشیتدپرس:‌ 100 پناهجوی نیجریه ای در حمله اشتباه ارتش کشته شدند

شناسه خبر: 94448 سرویس: جهان سه شنبه ۲۸ دي ۱۳۹۵, ۵۹ : ۲۱ : ۰۰
آسوشیتدپرس:‌ 100 پناهجوی نیجریه ای در حمله اشتباه ارتش کشته شدند
خبرگزاری آسوشیتدپرس سه شنبه شب در خبری فوری اعلام کرد: در حمله اشتباه ارتش نیجریه به یک اردوگاه پناهجویان در این کشور، 100 پناهجو کشته شدند.
۵۵آنلاین :

 این حمله که قرار بود، مراکز تروریست های بوکوحرام را هدف قرار دهد، اردگاه پناهجویان را هدف قرار داد.

به جزئیات بیشتر این خبر هیچ اشاره ای نشده است.
در آخرین تحولات نیجریه، پلیس این کشور روز دوشنبه از انفجار دو بمب در دانشگاه 'مایدوگوری' در شمال شرقی این کشور و کشته شدن دست کم پنج نفر خبر دادند.
مایدوگوری تاکنون بارها مورد حمله گروه تروریستی بوکوحرام قرار گرفته است اما این نخستین حملات گروه مذکور به دانشگاه این شهر است.
این مهمترین حمله از ماه گذشته میلادی است که محمد بوهاری رئیس جمهوری نیجریه اعلام کرد آخرین مواضع بوکوحرام در جنگل 'سامبیزا' در شمال شرقی نیجریه در هم کوبیده شده است.
حمله های 7 ساله گروه تروریستی بوکوحرام در نیجریه تاکنون بیش از 20 هزار قربانی بر جا گذاشته است. بوکوحرام با داعش هم پیمان شده و خود را ولایت غرب آفریقا می نامد.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تا 11 شب کار کردن رییس جمهور «پُز» دادن دارد؟

در ایران آنقدر دولت بزرگ است و همه امور به دامن دولت گره زده شده که رییس جمهور، برای اداره امور و رسیدن به خرج و برج دولت، وقت کم می‌آورد. رییس جمهور در ایران باید نگران همه چیز و همه کس باشد. واقعا اگر اداره بخش‌های مختلف کشور در ید بخش خصوصی بود، دیگر احتیاج نبود روحانی یا هر رییس جمهوری تا 11 شب یا بیش تر از آن کار کند.

طرح چین برای تصاحب بازار استراتژیک ایران

كل مصرف زعفران در بازارهاي جهاني 400 تن است و علي شريعتي‌مقدم، رئيس كميسيون كشاورزي اتاق ايران خبر مي‌دهد كه چين برنامه‌ دارد ميزان زعفران توليدي خود را تا 100 تن افزايش دهد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: روایت یورونیوز از حضور میلیون‌ها زائر کربلا در اربعین

ویدئو : رئیس جمهوری شیلی: کشور ما درگیر جنگ است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر