آذری: پیگیر پرتاب ترقه‌ها هستیم

شناسه خبر: 133418 سرویس: ورزشی ، گوناگون سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷, ۳۶ : ۲۲ : ۰۰
آذری: پیگیر پرتاب ترقه‌ها هستیم
مدیرعامل ذوب آهن گفت: که از طریق دوربین های ورزشگاه فولاد شهر پیگیر پرتاب ترقه ها هستیم.
۵۵آنلاین :

سعید آذری درباره پرتاب ترقه در بازی ذوب آهن و استقلال گفت: باید از طریق دوربین ها پیگیری کرد که این نارنجک ها از چه سمتی به زمین بازی پرتاب شده اند. این کارها کار هواداران ذوب آهن نیست. هواداران‌مان فرهیخته و فرهنگی هستند. ما تا یکی دو روز آینده مستندات کافی را تهیه می‌کنیم.

مدیرعامل ذوب آهن درباره پرداختی‌های باشگاه به بازیکنان گفت: ما تا ۲۳ اردیبهشت پرداختی بازیکنان‌مان را تا مرز ۸۰ درصد می‌رسانیم. همچنین آنها پاداش این بازی را می‌گیرند. در تهران هم شرایط مناسبی را برای اردو زدن تهیه خواهیم کرد.

او در ادامه گفت: ما برنامه بودجه‌مان را از بهمن سال پیش ارئه کردیم. با توجه به روند خوب باشگاه فکر نمی‌کنم که به مشکلی بربخوریم.

آذری در پایان اظهار کرد: بازی امروز یکی از بازی‌های سخت بود. اگر درخشش مهدی رحمتی نبود شاید نتیجه بهتری را می‌دیدیم. استقلال در این بازی کاملا شایسته بود.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

کشور کارمندها

حدود ٣٥ درصد شاغلان ایرانی حقوق بگیر دولت هستند تعداد کارمندان دولت در ١٥ سال گذشته تغییر چندانی نداشته است کارمندان زن ١٠ درصد بیشتر شده و کارمندان دولتی تحصیلکرده‌تر شده‌اند ٤٠ درصد کارمندان ایرانی نیروی مازاد هستند آموزش و پرورش بیشترین کارمند را در میان ارگان های دولتی دارد

تا اکوسیستم دانش‌بنیان و غیربچه‌پولداری نداشته باشیم، موفق نمی‌شویم

معاون علمی‌فناوری رئیس‌جمهور در کافه‌خبر از اقتصاد دانش‌بنیان و مبتنی بر نوآوری، راهکارهای نجات اقتصاد کشور، آمار نادرست خروج نخبگان و فرار مغزها و جشنواره ایران‌ساخت صحبت کرد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: محل سقوط بوئینگ ۷۳۷ کوبا

تصاویر مردم محلی از محل سقوط بوئینگ ٧٣٧ كوبا در اطراف فرودگاه خوزه مارتی هاوانا

ویدیو: آب شرب در منطقه دشتیاری چابهار

آب شرب در منطقه دشتیاری چابهار از ویدئوهای پربازدید روزهای اخیر در شبکه های مجازی

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان