آذری: پیگیر پرتاب ترقه‌ها هستیم

شناسه خبر: 133418 سرویس: ورزشی ، گوناگون سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷, ۳۶ : ۲۲ : ۰۰
آذری: پیگیر پرتاب ترقه‌ها هستیم
مدیرعامل ذوب آهن گفت: که از طریق دوربین های ورزشگاه فولاد شهر پیگیر پرتاب ترقه ها هستیم.
۵۵آنلاین :

سعید آذری درباره پرتاب ترقه در بازی ذوب آهن و استقلال گفت: باید از طریق دوربین ها پیگیری کرد که این نارنجک ها از چه سمتی به زمین بازی پرتاب شده اند. این کارها کار هواداران ذوب آهن نیست. هواداران‌مان فرهیخته و فرهنگی هستند. ما تا یکی دو روز آینده مستندات کافی را تهیه می‌کنیم.

مدیرعامل ذوب آهن درباره پرداختی‌های باشگاه به بازیکنان گفت: ما تا ۲۳ اردیبهشت پرداختی بازیکنان‌مان را تا مرز ۸۰ درصد می‌رسانیم. همچنین آنها پاداش این بازی را می‌گیرند. در تهران هم شرایط مناسبی را برای اردو زدن تهیه خواهیم کرد.

او در ادامه گفت: ما برنامه بودجه‌مان را از بهمن سال پیش ارئه کردیم. با توجه به روند خوب باشگاه فکر نمی‌کنم که به مشکلی بربخوریم.

آذری در پایان اظهار کرد: بازی امروز یکی از بازی‌های سخت بود. اگر درخشش مهدی رحمتی نبود شاید نتیجه بهتری را می‌دیدیم. استقلال در این بازی کاملا شایسته بود.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

مهندس غرضی : سیاست خارجی پشت پرده خودفریبی است

نه شرقی و نه غربی تکیه اش به توان مردم داخلی است

خطر کم دانستن

چند روز پیش، ساعتی پس از اعلام رد لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی توسط شورای محترم نگهبان، قیمت سکه که از صبح آن روز سیر کاهشی داشت، طی دو ساعت ۱۲۰ هزار تومان افزایش یافت و ناظران این افزایش را به تصمیم اتخاذشده شورای نگهبان و نهایتا به FATF مرتبط دانستند. اما داستان جمهوری اسلامی ایران و FATF داستان جدیدی نیست.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: حرکت تحقیرآمیز پوتین با خبرنگار فاکس نیوز

حرکت تحقیرآمیز پوتین با خبرنگار فاکس نیوز | رئیس جمهور روسیه در مقابل مدرکی که خبرنگار فاکس نیوز به آن نشان داد واکنشی تحقیر آمیز نشان داد

ویدیو: متهم ردیف اول پرونده موسسه مالی ثامن الحجج کیست؟

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر