آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور

شناسه خبر: 118740 سرویس: گوناگون دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶, ۵۲ : ۱۰ : ۰۰
آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور و همچنین محورهای مسدود و محورهایی که با محدودیت ترافیکی همراه هستند را اعلام کرد.
۵۵آنلاین :

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور و همچنین محورهای مسدود و محورهایی که با محدودیت ترافیکی همراه هستند را اعلام کرد.

 مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور، آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور را اعلام کرد. همچنین مداخلات جوی در اکثر محورهای استان‌های خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد به صورت بارش باران مشاهده می‌شود.

از نظر ترافیکی نیز محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

محور اولنگ – شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان و محور دیزین-شمشک در استان‌های تهران و البرز مسدود هستند.

تردد کلیه خودروها در محور سیرجان –حاجی آباد، در استان هرمزگان، از کیلومتر 60 تا 64 به علت انجام عملیات راهسازی (ترانشه‌برداری کوه) به صورت دو طرفه خواهد بود.

محور هراز (تونل امام زاده هاشم) در استان‌های شرق تهران و مازندران (از هفتم آبان ماه تا پایان آذر ماه همه روزه به صورت 24ساعته) مسدود است و در زمان انسداد تردد از محور قدیم هراز (محدوده گردنه امام زاده هاشم) انجام خواهدشد. همچنین محور فرعی گنجنامه-تویسرکان در استان همدان نیز مسدود است.

 همچنین برخی محورهای با محدودیت ترافیکی همراه هستند که به شرح زیر است:

- استان البرز (محورکرج - چالوس حد فاصل کیلومتر صفر تا 75) تا 20 اسفندماه در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه (از ساعت 8:00 الی 17:00) و روزهای چهارشنبه (از ساعت 8:00 الی 12:00) -عملیات آسفالت کاری و همزمان با عبور ترافیک.

- استان قزوین (محور قدیم قزوین - لوشان حدفاصل کیلومتر صفر تا 72) تا 15 آذرماه در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه (از ساعت 8:00 الی 18:00) و روزهای چهارشنبه (ازساعت 8:00 الی 12:00) -عملیات آسفالت‌کاری و همزمان با عبورترافیک

- غرب استان تهران (محور قدیم تهران- قم حدفاصل کیلومتر 15 تا 48) تا 20 اسفندماه در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه (از ساعت 08:00 الی 18:00) و روزهای سه‌شنبه (از ساعت 08:00 الی 14:00)-عملیات جاده‌ای و همزمان با عبور ترافیک

- در استان‌های البرز و مازندران (محور کرج - چالوس ) تا 23 آذرماه، روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته جهت انجام عملیات راه‌سازی در حوزه استان مازندران از ساعت 21:30 و در حوزه استان البرز از ساعت 23:00 الی  5:00بامداد روز بعد مسدود می‌شود. در زمان انسداد تردد از سایر محورهای شمالی صورت می‌پذیرد.

- در استان سمنان محور گرمسار - شریف آباد به علت اجرای عملیات نصب سامانه از اول تا پایان آذر ماه از ساعت 7:00 الی 17:00 در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هرهفته به جز روزها وایام تعطیلات رسمی اجرای عملیات همزمان با عبور ترافیک اجرا می‌شود.

- در استان البرز محور آزادراه کرج - قزوین به علت اجرای عملیات نصب عرشه پل عابر پیاده در روزهای جمعه سوم آذرماه محدوده پل حسین آباد و 10 آذرماه محدوده امام زاده طاهر و 24 آذرماه محدوده شرکت سویا از ساعت 6:00 الی 11:00 تردد همزمان با اجرای عملیات و با رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

۷ توصیه اقتصادی به دولت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز یکشنبه در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهوری و اعضای هیات دولت برگزار شد، با تاکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه‌روزی مسوولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پرشتاب به سمت اهداف را بیان کردند.

بستن راه رانت مهم‌تر است یا شفاف‌سازی رانت؟

در حدود 40 سال عمر نظام جمهوری اسلامی ایران، فقط در مقطع کوتاهی در سال 1372 و کمتر از 10 سال بین سال‌های 1381 تا 1391، ارز تک‌نرخی در کشور حاکم بوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک!

یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک! این گردباد کوچک که بهش "شیطان شنی" هم میگن وقتی ایجاد میشه که تو یک روز گرم و خشک به هر دلیلی بخشی از زمین سریعتر از جاهای دیگه گرم بشه!

ویدیو: لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب!

لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب! تو سیل سال گذشته تو پرو 62 نفر کشته و 12000 خانه خراب شد!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر