آخرین اخبار پیشروی‌های نیروهای یمنی

شناسه خبر: 150043 سرویس: جهان ، گوناگون پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۴۹ : ۱۲ : ۰۰
نیرو‌های ارتش و کمیته‌های مردمی یمن موفق شدند مزدوران سعودی را از کوه تویلق در جیزان عقب برانند.
۵۵آنلاین :

 نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن موفق شدند مزدوران سعودی را از کوه تویلق در جیزان عقب برانند. آنان هنگام استقرار در تویلق، شمار زیادی جسد پیدا کردند، جسدهایی که بیشتر آنها، مزدوران سودانی بودند.

رزمندگان یمنی در همین حال توانستند جلوی حمله مزدوران سعودی را به جبل قیس در جیزان بگیرند که به کشته یا زخمی شدن شمار زیادی از مزدوران منجر شد.

رزمندگان یمنی به مواضع مزدوران ارتش سعودی در کوه تویلق با سلاح‌های نیمه سنگین و سبک حمله و به آنان خسارات جانی و تسلیحاتی زیادی وارد کردند و بقیه مزدوران نیز گریختند. پس از اینکه رزمندگان یمنی در موضع تویلق مستقر شدند، بوی اجساد متعفن سربازان سودانی و مزدوران به مشام رسید. این اجساد در درگیری های گذشته در تویلق بر جای مانده و برخی از اجساد نیز پوسیده بودند.

رزمندگان یمنی در جبهه های مختلف مرزی در حال آفریدن صحنه‌های شجاعت و دلاوری هستند و این در حالی است که کشورهای متجاوز در تلاشند بر مواضع رزمندگان مسلط شوند.


منبع : باشگاه خبرنگاران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ظریف: آیا ایران باید مثل مرده دراز بکشد و به همه خواسته‌ها تن بدهد؟

یکی باید بایستد و بگوید اینجا جنگل نیست و قانون جنگل نیز نیست که عده‌ای بخواهند در امور داخلی دیگر کشورها دخالت کنند و اینگونه اقدامات را انجام دهند.

فرهنگ چکیده ای از یک جامعه

در جوامع امروزی هویت یک ملت و یک کشور را با فرهنگ های مثبت و منفی آن می شناسند.کشورها به دو دسته توسعه یافته و جهان سوم تقسیم می‌شوند، که معمولاً کشورهای توسعه یافته فرهنگی بالاتر، وکشورهای جهان سوم از سطح فرهنگی پایین‌تری برخوردارند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اینگونه است که خرج دولت از فایده اش بیشتر میشود

ویدیو: خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت

خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت. گوردن بنکس دروازه بان تیم ملی انگلیس و فاتح جام جهانی ۱۹۶۶ در ۸۱ سالگی درگذشت. او در جام جهانی ۱۹۷۰ با مهار این ضربه سر از #پله جاودانه شد. از این نجات دروازه به عنوان یکی از بهترین سیوهای تاریخ جام های جهانی یاد می شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر