آخرین اخبار پیشروی‌های نیروهای یمنی

شناسه خبر: 150043 سرویس: جهان ، گوناگون پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۴۹ : ۱۲ : ۰۰
نیرو‌های ارتش و کمیته‌های مردمی یمن موفق شدند مزدوران سعودی را از کوه تویلق در جیزان عقب برانند.
۵۵آنلاین :

 نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن موفق شدند مزدوران سعودی را از کوه تویلق در جیزان عقب برانند. آنان هنگام استقرار در تویلق، شمار زیادی جسد پیدا کردند، جسدهایی که بیشتر آنها، مزدوران سودانی بودند.

رزمندگان یمنی در همین حال توانستند جلوی حمله مزدوران سعودی را به جبل قیس در جیزان بگیرند که به کشته یا زخمی شدن شمار زیادی از مزدوران منجر شد.

رزمندگان یمنی به مواضع مزدوران ارتش سعودی در کوه تویلق با سلاح‌های نیمه سنگین و سبک حمله و به آنان خسارات جانی و تسلیحاتی زیادی وارد کردند و بقیه مزدوران نیز گریختند. پس از اینکه رزمندگان یمنی در موضع تویلق مستقر شدند، بوی اجساد متعفن سربازان سودانی و مزدوران به مشام رسید. این اجساد در درگیری های گذشته در تویلق بر جای مانده و برخی از اجساد نیز پوسیده بودند.

رزمندگان یمنی در جبهه های مختلف مرزی در حال آفریدن صحنه‌های شجاعت و دلاوری هستند و این در حالی است که کشورهای متجاوز در تلاشند بر مواضع رزمندگان مسلط شوند.


منبع : باشگاه خبرنگاران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

مادران سخت‌گیر و غیر قابل تحمل، دختران موفقی تحویل جامعه می‌دهند

دانشمندی موسوم به «اریکا جی راکسون رامیرز»، که استاد دانشگاه اسکس نیز هست در نتیجه تحقیقات خود ثابت کرده مادران پرتوقع و سخت‌گیر، دختران کاملا موفقی تحویل جامعه می‌دهند.

بفرمایید موز ایرانی بخورید!

گزارشی درباره یک حرکت اقتصادی اینستاگرامی‌ها به نفع مردم سیستان‌وبلوچستان

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: بدون شرح

ویدیو: شعر خوانی پیرمرد کشاورز برای وزیر کشاورزی

یک پیرمرد خطاب به وزیر کشاورزی نهیب می زند؛ از گرانی گوجه شروع می کند و می گوید روزگار خیلی بدی شده، چون دختران و پسران بدخواه مادران و پدران شان شده اند و عاقبت روی دوش وزیر می زند و می گوید خودتون می دونید و مملکت تون!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر