نتیجه‌ای یافت نشد.

آخرین اخبار پیشروی‌های نیروهای یمنی

شناسه خبر: 150043 سرویس: جهان ، گوناگون پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۴۹ : ۱۲ : ۰۰
نیرو‌های ارتش و کمیته‌های مردمی یمن موفق شدند مزدوران سعودی را از کوه تویلق در جیزان عقب برانند.
۵۵آنلاین :

 نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن موفق شدند مزدوران سعودی را از کوه تویلق در جیزان عقب برانند. آنان هنگام استقرار در تویلق، شمار زیادی جسد پیدا کردند، جسدهایی که بیشتر آنها، مزدوران سودانی بودند.

رزمندگان یمنی در همین حال توانستند جلوی حمله مزدوران سعودی را به جبل قیس در جیزان بگیرند که به کشته یا زخمی شدن شمار زیادی از مزدوران منجر شد.

رزمندگان یمنی به مواضع مزدوران ارتش سعودی در کوه تویلق با سلاح‌های نیمه سنگین و سبک حمله و به آنان خسارات جانی و تسلیحاتی زیادی وارد کردند و بقیه مزدوران نیز گریختند. پس از اینکه رزمندگان یمنی در موضع تویلق مستقر شدند، بوی اجساد متعفن سربازان سودانی و مزدوران به مشام رسید. این اجساد در درگیری های گذشته در تویلق بر جای مانده و برخی از اجساد نیز پوسیده بودند.

رزمندگان یمنی در جبهه های مختلف مرزی در حال آفریدن صحنه‌های شجاعت و دلاوری هستند و این در حالی است که کشورهای متجاوز در تلاشند بر مواضع رزمندگان مسلط شوند.


منبع : باشگاه خبرنگاران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

عذر «بیخودی‌المُلک‌»های وطنی را بخواهید

یکی از گله‌مندی‌های عمومی، بیش از آنکه تعداد و تعدد کارمندهای جزء باشد وجود «بیخودی‌الملک»های وطنی است که مشخص نیست دقیقاً در این کشور چه می‌کنند اما حقوق‌های درشت می‌گیرند...

تبعات سیاسی و اجتماعی رکود تورمی در ایران چیست؟

اقتصاد ایران در شرایط کنونی در وضعیتی به سر می‌برد که زمینه بروز و ظهور جریان‌های پوپولیستی را بیش از گذشته مهیا کرده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آموزش پلیس آلمان به راننده های گوشی به دست

توی یک بزرگراه در آلمان تصادف وحشتناکی شده و یه عده از راننده ها می خوان از صحنه تصادف عکس و فیلم بگیرن (چیزی که توی ایران عادیه!) پلیس بهشون می گه خیلی دوست دارید اجساد رو ببینید؟ و پیاده شون می کنه و اصرار می کنه راننده را ببرد بالای سر اجساد، ادامش رو خودتون ببینید. در آخر هم جریمه سنگینی براشون می نویسه...

ویدیو: دستگیری مسافری که قصد داشت لحظه قبل فرود شیشه هواپیما را بشکند

تصاویری از دستگیری فردی که لحظاتی قبل از فرود بوئینگ ۷۳۷ در شهر کون مینگ چین قصد شکستن شیشه هواپیما داشت

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر