نتیجه‌ای یافت نشد.

آتش سوزی ساختمان مسکونی در جنوب تهران ۵ مصدوم داشت

شناسه خبر: 177677 سرویس: اجتماعی ، گوناگون چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸, ۵۴ : ۲۲ : ۰۰
آتش سوزی ساختمان مسکونی در جنوب تهران ۵ مصدوم داشت
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در یک ساختمان ۴ طبقه مسکونی در جنوب تهران خبر داد و گفت: در این حادثه ۵ نفر دچار سوختگی شدند.
۵۵آنلاین :

سید جلال ملکی شامگاه چهارشنبه اعلام کرد: ساعت ۱۸ و ۲۲ دقیقه امروز حادثه آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در خیابان خزانه بخارایی؛ فلکه اول عباسی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که بلافاصله مأموران ۳ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در یک ساختمان ۴ طبقه مسکونی هر کدام یک طبقه وجود داشت که در طبقه اول یک واحد ۸۰ متری دچار آتش سوزی شد.

ملکی با بیان اینکه آتش کاملاً شعله ور و در حال سرایت به طبقات بالایی بود گفت: گروهی از آتش نشانان وارد مهار آتش و گروهی دیگر وارد عملیات نجات افراد شدند که در نهایت آتش نشانان ۷ زن؛ مرد و کودک را از داخل ساختمان خارج کردند.

وی خاطرنشان کرد: از افراد نجات یافته ۵ نفر دچار سوختگی شدند که تحویل عوامل اورژانس شدند.

ملکی گفت: با تلاش آتش نشانان این حریق مهار شد و پس از تخلیه دود و لکه گیری آتش نشانان به این عملیات پایان دادند.

وی علت این آتش سوزی را در دست بررسی اعلام کرد


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چرا برخی کارآفرین می‌شوند و برخی رانت جو؟

پیگیری اخبار دادگاه‌های اقتصادی و رسیدگی به پرونده‌های جرائم مالی، این سؤال مهم را در اذهان شکل می‌دهد که چرا برخی از کسانی که در گذشته مفتخر به عناوینی مانند کارآفرین نمونه یا صادر کننده برتر و نظایر آن بودند، امروز به عنوان متهم در دادگاه حاضر شده‌اند؟

معمای جغرافیای سیاسی

در دنیایی که در آن بازارهای مالی جهانی، اینترنت پرسرعت 5G و جنگ سایبری وجود دارد، هنوز جغرافیا حکمرانی می‌کند. دو مسیر دریایی در تنگه هرمز که پهنای هر کدام به دو مایل می‌رسد، کلید ورود به خلیج فارس و تقریباً نصف ذخایر کشف شده و ظرفیت تولید نفت جهان را در دست دارند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر