نتیجه‌ای یافت نشد.

آب 37 روستای گلستان همچنان قطع است

شناسه خبر: 166034 سرویس: اقتصادی ، گوناگون پنجشنبه ۱ فروردين ۱۳۹۸, ۰۹ : ۱۰ : ۰۰
آب 37 روستای گلستان همچنان قطع است
‌مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی گلستان با اشاره به آسیب سیلاب و طوفان به تاسیسات آبرسانی برخی مناطق روستایی استان، گفت: در حال حاضر آب شرب 37 روستای استان قطع است.
۵۵آنلاین :

بهزاد هرمزی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: تاسیسات آبرسانی بیش از 339 روستای استان تحت تاثیر سیلاب قرار گرفت که 200 روستا در شرایط بحرانی بودند و با اقدامات صورت گرفته مشکلات آبرسانی بیش از 170 روستا برطرف شد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 37 روستا دچار مشکل آبرسانی هستند، افزود: این مشکلات بواسطه قطعی برق و دسترسی نداشتن به این روستاها است. البته آبرسانی سیار در روستاها در حال انجام است.

هرمزی یادآورشد: بیشترین روستاهای متأثر ما در شهرستان های مینودشت و کلاله هستند.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی گلستان بیان کرد: در سیلاب اخیر بیش از 15 کیلومتر از شبکه‌های انتقال آب دچار آسیب شدند.

هرمزی تصریح کرد: بیش از 44 چاه آب شرب دچار نواقصی در تابلوهای برق و پمپ شده بودند که با حضور به موقع نیروهای امدادرسان ما نواقص برطرف شد.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان گلستان خاطرنشان کرد: بیش از 10 دهنه چشمه دچار آسیب جدی شده بود که مشکل برخی از آنها مرتفع شده است.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

اعتبار «تکرار» کننده و نمک‌دان شکسته

مردی که پست مشاوره و حضور در قوه مجریه را به واسطه « تکرار می‌کنم» دارد از « تکرار» گلایه دارد. گویا جناب آشنا فراموش کرده‌اند که اعتبار ریخته، خرج خود همین آقایان شد. حضراتی که امروز نظاره گر مشکلات هستند و کاری از دستشان بر نمی‌آید، در حالی که در ایام انتخابات قول داده بودند با کلیدشان قفل‌ها را باز کنند.

دیپلماسی به سبک بابانوئل

روانشناسان معتقدند که هدیه می‌تواند گویای خیلی چیز‌ها درباره اهداکننده و دریافت کننده هدیه باشد. می‌گویند، هدیه بازتاب دهنده دنیای درون اهدا کننده است؛ حال باید دید در دنیای دیپلماسی این سبک هدیه دادن چه تعبیری را به همراه دارد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر