نتیجه‌ای یافت نشد.

«گنج زاده» به مدال طلای لیگ جهانی کاراته رسید

شناسه خبر: 170130 سرویس: ورزشی ، گوناگون يكشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۲۹ : ۲۱ : ۰۰
«گنج زاده» به مدال طلای لیگ جهانی کاراته رسید
کاراته کای سنگین وزن ایران با شایستگی به مدال طلای لیگ جهانی کاراته دست یافت.
۵۵آنلاین :

سومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در سال 2019 که از روز جمعه با حضور 661 کاراته کا از 78 کشور به میزبانی مراکش آغاز شده بود، عصر امروز یکشنبه با برگزاری دیدارهای فینال اوزان مختلف به پایان رسید.
در فینال وزن به اضافه 84 کیلوگرم «سجاد گنج زاده» کاراته کای پرافتخار ایران با «ارسلان یامان اوغلو» دارنده مدال برنز جهان از ترکیه روی تاتامی رفت و با ارائه مبارزه ای هوشمندانه به پیروزی 2 بر صفر رسید و مدال طلا را بر گردن آویخت.
در فینال وزن منهای 75 کیلوگرم «علی اصغر آسیابری» که با شکست دادن تمامی حریفان خود به فینال رسیده بود، برابر «استانسیلاو هورنا» از اوکراین قرار گرفت و در پایان مبارزه ای تماشایی و نفس گیر با حساب 8 بر 9 شکست خورد و به مدال نقره بسنده کرد.
پیش از این نیز «طراوت خاکسار»، «حمیده عباسعلی» و «صالح اباذری» سه مدال برنز برای تیم ملی کاراته ایران در این مسابقات کسب کرده بودند.
با این اوصاف کاراته کاهای ایران با کسب یک مدال طلا، یک نقره و سه برنز به کار خود در لیگ جهانی مراکش پایان دادند.
«شهرام هروی» سرمربی تیم مردان و «ستاره موسوی» سرمربی تیم زنان کاراته ایران هستند.
این مسابقات دارای امتیاز بالای رنکینگ فدراسیون جهان به منظور کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو بود.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چه مهارت‌هایی در دنیای اتوماتیک آینده کاربرد خواهند داشت؟

دنیای آینده به‌طور حتم از خودکارسازی و اتوماسیون استقبال می‌کند و در چنین وضعیتی، فرصت کار تنها برای افراد با مهارت فراهم خواهد بود.

عادت به «خوردن » در مکان های عمومی

هر قوم و ملتی برای خود سبک و رفتاری دارد که معمولا با شیوه دیگران که در آن سوی مرزها هستند تفاوت های ظریفی دارد. محققان دانشگاهی، بسیار خوب می توانند با مشاهده این کنش ها به شناخت آن جامعه دست پیدا کنند. آنها با بررسی این رفتار، که در مکان های عمومی  از مردم سر می زند به نکته های ظریفی می رسند. هرکدام از آن حرکات، به مثابه مشترکات یک ملت هستند و می تواند سبک زندگی آن سرزمین را تعریف کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر